SOLAR CAMPING LAMP 300LM, WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Teljesítmény : | 4W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 300lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:70xH:138 |
| Test színe : | White |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | 1800mAh removable |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+0 |
| Érzékelők : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
