Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény | 5W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 450lm |
| Luminous efficiency | 90lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000/4000/6500 |
| Test színe | Metallic silver |
| Szerelési módszer | Recessed |
| Irányítószám | IP20 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Aluminum/PC |
| Cut size | 68-70mm |
| Méretek (mm) | D:90/H:25 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES FÉM KEREK SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 5.5W 4000-4300K SZATÉN NIKKEL
Cikkszám:92R105WH-SN
Rendelhető 2-5 nap
2.246 Ft
SA-90 SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST ANTIK RÉZ 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9290-AB
Rendelhető 2-5 nap
2.225 Ft
SA-90 SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST KRÓM 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9290-CH
Rendelhető 2-5 nap
2.225 Ft
SA-91 SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST GRAFIT/KRÓM 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9291-GR-CH
Rendelhető 2-5 nap
2.308 Ft
SA-90 SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST SZATÉN NIKKEL 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9290-SN
Rendelhető 2-5 nap
2.184 Ft
LEDES FÉM KEREK SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 5.5W 2700-3000K KRÓM
Cikkszám:92R105WW-CH
Rendelhető 2-5 nap
2.176 Ft
