ST76FB LED CEILING LAMP PIR SENSOR 360° 16W WHITE
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 16W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000K |
| Fényáram : | 1150lm |
| Méretek (mm) : | 255x250x60 |
| Test színe : | White |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | PC (UV proof) |
| Garancia : | 3+0 |
| Érzékelők : | PIR sensor |
| Sugárzási szög : | 360° |
| Luminous efficiency : | 72lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED-es mennyezeti lámpa 12W 4000K 1130lm IP44 mozgásérzékelővel
Cikkszám:FAMA-5900280975140-C37PLA2601204KMS
Rendelhető 2-5 nap
13.095 Ft
LED lámpatest 20W 4000K IP20 mikrohullámú érzékelővel
Cikkszám:FAMA--C38ST58204MD
Rendelhető 2-5 nap
13.969 Ft
Luvo mennyezeti lámpa 2xE27 négyzet alakú fekete mikrohullámú érzékelő
Cikkszám:V8904
Rendelhető 2-5 nap
11.760 Ft
Luvo mennyezeti lámpa 2xE27 négyzet alakú fehér mikrohullámú érzékelő
Cikkszám:V8905
Raktáron
11.760 Ft
Luvo 2xE27 mennyezeti lámpa, kerek fekete mikrohullámú érzékelővel
Cikkszám:V8908
Raktáron
11.760 Ft
