ST79 LED CEILING LAMP PIR SENSOR 360° 15W WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 21W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000K |
| Fényáram : | 2000lm |
| Méretek (mm) : | 260x55 |
| Test színe : | White |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | PC (UV proof) |
| Garancia : | 3+0 |
| Érzékelők : | PIR sensor |
| Sugárzási szög : | 360° |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LETI 100EL LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:96LETI100EL-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
LETI 100GR LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:96LETI100GR-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
LETI 100 LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:96LETI100-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
LETI 100 LED ARIA FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:96LETI100-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
LETI 100EL LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:96LETI100EL-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
