STELLAR AMY LED MENNYEZET LÁMPA SZÖGLETES 24W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1920lm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Méretek (mm) : | D:375/H:375/D1:60 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Acél/PMMA |
| Garancia : | 2+0 |
| Alak : | Szögletes |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED IP44 mennyezeti lámpa 4000K, 24W, 1920lm, 380mm, kerek forma, csillogó búra
Cikkszám:DEL1748
Rendelhető 2-5 nap
7.560 Ft
Avide LED Design Mennyezeti Lámpa Driver 2.4G 80W–120W TUYA
Cikkszám:ADO3S-80120-TUYA
Raktáron
7.500 Ft
Avide LED Design Mennyezeti Lámpa Driver 2.4G 40W–80W TUYA
Cikkszám:ADO3S-4080-TUYA
Raktáron
7.200 Ft
STELLAR AMY LED MENNYEZET LÁMPA SZÖGLETES 18W 4000K
Cikkszám:95AMYLEDS18-W
Rendelhető 2-5 nap
6.696 Ft
