STELLAR BELLA LED LÁMPATEST 36W (1200mm) 4000K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 36W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3240lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:1210/W:75/H:62 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Polikarbonát |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | BELLA |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
STELLAR BELLA LED LÁMPATEST 36W (1200mm) 6500K IP65
Cikkszám:9XBR36LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
10.558 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1200MM) 1x18W 4000K-4300K IP65
Cikkszám:9BM118LED
Rendelhető 2-5 nap
10.592 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1200MM) 1X18W 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BM118LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
10.592 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 1X24W (1500mm) 4000K-4300K IP65
Cikkszám:9BR122LED
Rendelhető 2-5 nap
10.061 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL (1500mm) 1X24W 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BR122LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
10.061 Ft
LED pormentes armatúra Alwir 4000K 2700lm 18W IP65
Cikkszám:FAMA--C17HLA20601804K
Rendelhető 2-5 nap
11.175 Ft
