Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 12W |
| Fényáram | 960lmlm |
| Luminous efficiency | 80lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 6400 |
| Test színe | White |
| Alak | Kerek |
| Szerelési módszer | Surface mounting |
| Irányítószám | IP40 |
| Átlagos élettartam | 15000h |
| Az anyag típusa | Acél/PP/Polisztirol |
| Dimmerek | No |
| Driver included | Igen |
| Méretek (mm) | 170x32 |
| Márka | STELLAR |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
