STELLAR LED PANEL KEREK 12W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Fényáram : | 840lm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | D:167/H:18/D1:150 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 2+0 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
STELLAR LED PANEL KEREK 12W 6500K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99XLED611CW
Rendelhető 2-5 nap
1.834 Ft
STELLAR ELLIS LED MENNYEZET LÁMPA KEREK 55-70mm 9W 4000K D-100
Cikkszám:95ELLISLEDR9-W
Rendelhető 2-5 nap
1.772 Ft
LED PANEL KEREK ECO 12W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED961WW
Rendelhető 2-5 nap
2.163 Ft
LED PANEL KEREK ECO 12W 4000-4300K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED961
Rendelhető 2-5 nap
2.163 Ft
LED PANEL KEREK ECO 12W 6000-6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED961CW
Rendelhető 2-5 nap
2.163 Ft
LED PANEL KEREK ECO 6W 4000-4300K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED960
Rendelhető 2-5 nap
1.442 Ft
LED PANEL KEREK ECO 6W 6000-6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED960CW
Rendelhető 2-5 nap
1.442 Ft
