STELLAR LED TUBE T8 24W 4000K 1500mm 100lm/W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Foglalat : | G13 |
| Fényáram : | 2400lm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Fényforrás színe : | White |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:1513/D:26 |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | LED TUBE T8 |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 270° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED TUBE T8 ELMARK 9W 6400K 150LM/W HIGH EFFICIENCY
Cikkszám:99LED351MHE
Rendelhető 2-5 nap
1.525 Ft
LED TUBE T8 ELMARK 9W 4000K 150LM/W HIGH EFFICIENCY
Cikkszám:99LED352MHE
Rendelhető 2-5 nap
1.525 Ft
LED FÉNYCSŐ ELMARK 24W G13 1500mm HIDEG FEHÉR, EGY OLDALON
Cikkszám:99LED447M
Rendelhető 2-5 nap
1.785 Ft
