STELLAR LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ ROUTE SMD 100W 5500K IP65
Leírás és Paraméterek
| Modell | ROUTE |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 100W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 10000lmlm |
| Luminous efficiency | 100lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 5500 |
| Sugárzási szög | 90° |
| Test színe | Szürke |
| Irányítószám | IP65 |
| Átlagos élettartam | 20000h |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Érzékelők | Nem |
| Méretek (mm) | L:160/W:65/H:450 |
| Márka | STELLAR |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED utcai napelemes lámpa 100W IP65 PIR 6000K távirányítóva
Cikkszám:V1191
Rendelhető 2-5 nap
16.800 Ft
Entac LED Szolár Utcai Lámpa Távirányítóval, Mozgásérzékelővvel Autamata Dimm funkcióval, 1000lm
Cikkszám:ESSL-RC-PIRDIM-1000LM
Raktáron
17.600 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 30W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE30-W
Rendelhető 2-5 nap
19.365 Ft
