STELLAR SETDC60 TÁPEGYSÉG 60W 230VAC/12VDC
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges feszültség : | 12V |
| Teljesítmény : | 60W |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:150/W:40/H:33 |
| Kimeneti feszültség : | 12V DC |
| Bemeneti feszültség : | 230V AC |
| Garancia : | 2+0 |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
