LED VEZÉRLŐ 48W 24VDC IP67
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP67 |
| Névleges feszültség : | 24V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:285/W:20/H:22 |
| Kimeneti feszültség : | 24V DC |
| Bemeneti feszültség : | 230V AC |
| Garancia : | 2+1 |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SETDC6024 SZABÁLYOZHATÓ LED VEZÉRLŐ 60W 230VAC/24VDC
Cikkszám:99SETDC6024IP20D
Rendelhető 2-5 nap
12.499 Ft
ELMARK LED DRIVER SETDC 200W 230VAC/ 24VDC IP20
Cikkszám:99SET20024IP20S
Rendelhető 2-5 nap
13.023 Ft
STELLAR TÁPEGYSÉG LEDHEZ SETDC 250W 230VAC/ 24VDC IP20 SLIM
Cikkszám:99XSETDC25024IP20
Raktáron
13.314 Ft
ELMARK LED DRIVER SETDC 150W 230VAC/ 24VDC IP20
Cikkszám:99SET15024IP20S
Rendelhető 2-5 nap
10.129 Ft
