TL2025 SÍNES LÁMPATEST 32W 2700K 24° FEHÉR 2 LINES
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 32W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Fényáram : | 3360lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:75/H:180 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | 2 lines |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SKY TL |
| Szerelési módszer : | On track rail- 2 lines |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 105lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TL2025 SÍNES LÁMPATEST 32W 4000K 24° FEKETE 2 LINES
Cikkszám:93TL202530W-BL
Rendelhető 2-5 nap
6.098 Ft
TL2025 SÍNES LÁMPATEST 32W 4000K 24° FEHÉR 2 LINES
Cikkszám:93TL202530W-WH
Rendelhető 2-5 nap
6.098 Ft
TL2025 SÍNES LÁMPATEST 32W 2700K 24° FEKETE 2 LINES
Cikkszám:93TL202530WW-BL
Rendelhető 2-5 nap
6.098 Ft
SKY TL2044 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 6400K 2LINES FEKETE
Cikkszám:93TL2044CW-BL
Rendelhető 2-5 nap
5.832 Ft
