TL504 COB SÍNES LÁMPATEST 15W 220-240V 6400K 24° FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Fényáram : | 1350lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:144/H:108 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SKY TLR |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TL504 COB SÍNES LÁMPATEST 15W 220-240V 6400K 24° SZÜRKE
Cikkszám:93TLR504CW-GR
Rendelhető 2-5 nap
5.522 Ft
RDLCOB LEDES MÉLYSUGÁRZÓ 10W 4000K-4300K 230V SZATÉN NIKKEL
Cikkszám:92DLC1040-SN
Rendelhető 2-5 nap
5.633 Ft
RDLCOB LEDES MÉLYSUGÁRZÓ 15W 2700K-3000K 230V SZATÉN NIKKEL
Cikkszám:92DLC1527-SN
Rendelhető 2-5 nap
5.387 Ft
LEDES MŰANYAG TÉGLALAP ALAKÚ SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 2X6W 4000-4300K S FEHÉR
Cikkszám:92S206WH-W
Rendelhető 2-5 nap
5.749 Ft
