ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 22.5W 4000K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 22.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1500/W1:47.74/W2:35.33/H:13.5 |
| Test színe : | Fehér |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 22.5W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM36S40225-GR
Rendelhető 2-5 nap
17.529 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 22.5W 4000K FEKETE
Cikkszám:99FM36S40225-BL
Rendelhető 2-5 nap
17.529 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S36 40W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99SM36S4040-GR
Rendelhető 2-5 nap
17.269 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99FM1204040-WH
Rendelhető 2-5 nap
16.975 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM1204040-GR
Rendelhető 2-5 nap
16.975 Ft
LED PROFILE RECESSED S77 48W 6500K 1200MM BLACK
Cikkszám:99BM1206548-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.279 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 32W 4000K 1500MM FEKETE
Cikkszám:99FM1504032-BL
Rendelhető 2-5 nap
16.639 Ft
