ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 9W 4000K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 9W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:600/W1:47.74/W2:35.33/H:13.5 |
| Test színe : | Fehér |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 9W 4000K FEKETE
Cikkszám:99FM36S4009-BL
Rendelhető 2-5 nap
9.604 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 9W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM36S4009-GR
Rendelhető 2-5 nap
9.604 Ft
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 12W 4000K 600MM FEHÉR
Cikkszám:99SM604012-WH
Rendelhető 2-5 nap
9.689 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 24W 4000K 600MM FEKETE
Cikkszám:99BM604024-BL
Rendelhető 2-5 nap
9.763 Ft
