VEGA SLIM SMD LED REFLEKTOR 100W 5500K+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 100W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 9000lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Méretek (mm) : | L:190/W:280/H:28 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Modell : | VEGA |
| Sugárzási szög : | 110° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Siga akkumulátoros hordozható SMD LED reflektor 100W 15AH
Cikkszám:V0007
Rendelhető 2-5 nap
42.000 Ft
Mola2 SMD LED reflektor készlet, háromlábú, 2x100W, 450
Cikkszám:XD-FL200NQ
Rendelhető 2-5 nap
30.800 Ft
