VEGA20 SLIM 20W LEDES FÉNYVETŐ WITH SENSOR 3000K WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Méretek (mm) : | 91*121mm |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED fényvető LFX 20W 4000K 1800LM IP65 FEHÉR
Cikkszám:FAMA-5900280978301-C65LFX020WH4K
Rendelhető 2-5 nap
4.888 Ft
LED fényvető LFX 20W 4000K 1800LM IP65 PIR mozgásérzékelővel FEKETE
Cikkszám:FAMA-5900280978370-C65LFX020BL4KPIR
Rendelhető 2-5 nap
8.555 Ft
