VENTILLÁTOR AF D100VH SZELEPPEL, PÁRATARTALOM MÉRŐVEL ÉS IDŐZÍTŐVEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP-X4 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Márka : | ELMARK |
| Percenkénti fordulatszám : | 2500 |
| Átmérő : | 100mm |
| Garancia : | 3+0 |
| Maximális levegő űrtartalom : | 98 m³/h |
| Zajszint : | 41 db(A) |
| Érzékelő : | Időzítő és páratatralom mérő |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Polo6 150 AZWCH Faliventilátor, automata zsalus, időzítős, páraérzékelős
Cikkszám:FAMA--0070229
Rendelhető 2-5 nap
20.255 Ft
VENTILLÁTOR AF D120VH SZELEPPEL, PÁRATARTALOM MÉRŐVEL ÉS IDŐZÍTŐVEL
Cikkszám:500125
Rendelhető 2-5 nap
23.451 Ft
HOME SFI45H álló fém ventilátor, 110 W, 45 cm-es lapátátmérő, állítható magasság, 3 fokozat, fém lapát SFI45H
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969868
Rendelhető 2-5 nap
25.590 Ft
HOME SFT42R állóventilátor, 25 W, 40 cm-es lapátátmérő, 8 sebességfokozat, oszcillálás, LED kijelző SFT42R
Cikkszám:SOMOGYI-5999084974671
Rendelhető 2-5 nap
25.590 Ft
Styl II 150WCH Faliventilátor, 280m3/h, Időzítős, Páraérzékelős, Síkcsapágyas
Cikkszám:FAMA--0071136
Rendelhető 2-5 nap
15.366 Ft
