VENTILLÁTOR ALS- D120 SILENT SZELEPPEL SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP-X4 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Márka : | ELMARK |
| Percenkénti fordulatszám : | 2450 |
| Átmérő : | 120mm |
| Garancia : | 3+0 |
| Maximális levegő űrtartalom : | 190 m³/h |
| Zajszint : | 39 db(A) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Styl II 150WCH Faliventilátor, 280m3/h, Időzítős, Páraérzékelős, Síkcsapágyas
Cikkszám:FAMA--0071136
Rendelhető 2-5 nap
15.366 Ft
PLAY100WCH ventilátor fekete időzítős páraérzékelős golyóscsapágyas
Cikkszám:FAMA--0077638
Rendelhető 2-5 nap
13.445 Ft
PLAY 100WC ventilátor 100m3/h, fekete, időzítős, golyóscsapágyas
Cikkszám:FAMA--0077637
Rendelhető 2-5 nap
12.921 Ft
