VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 5W 4000K IP44+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 400lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:90/H:21 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 5W 6500K IP44+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED609IP44CWE
Rendelhető 2-5 nap
20.202 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 6400K 595x595mm IP54
Cikkszám:92PANEL030CWIP54
Rendelhető 2-5 nap
20.427 Ft
STELLAR LED PANEL SZÖGLETES 18W 6500K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED634CWE
Rendelhető 2-5 nap
19.931 Ft
STELLAR LED PANEL SZÖGLETES 18W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED634E
Rendelhető 2-5 nap
19.931 Ft
STELLAR LED PANEL SZÖGLETES 18W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED635E
Rendelhető 2-5 nap
19.931 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 6400K 595x595mm IP44
Cikkszám:92PANEL030CWIP44
Rendelhető 2-5 nap
19.901 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 4000K 595x595mm IP44
Cikkszám:92PANEL030WIP44
Rendelhető 2-5 nap
19.901 Ft
