ZETA FÉM ELOSZTÓDOBOZ 30 MODUL 428/428/110
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges áram : | 100A |
| Méret : | 428x428x110 mm |
| Márka : | ELMARK |
| Vastagság : | 1.2 mm |
| Modulok száma : | 30 |
| A sorok száma : | 2 |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | ZETA |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Fémszekrény 400x300x200 Skybox MASZKOLT!!!!! 24modulos, 2 soros MC-4030D20R2-SDL
Cikkszám:SKY509
Rendelhető 2-5 nap
39.410 Ft
ECONOMIC MŰANYAG ELOSZTÓSZEKRÉNY ABS 600x400x200IP65
Cikkszám:5314060200
Rendelhető 2-5 nap
29.687 Ft
