ZUMA LINE LE PENDANT CALLY MD3147-1A-3GT 7W CCT
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 7W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K/4000K/6000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 800lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:150/L:14/W:14 |
| Test színe : | Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Metal/Glass |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | MD3147-1A-3GT |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE PENDANT SERGIO P0528-01F-V6AC 1XE14 GOLD
Cikkszám:003064-016822
Rendelhető 2-5 nap
75.502 Ft
