ZUMA LINE LE PENDANT LOYA P046111AB5SC 11X5W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 11x5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 4950lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:78-140/L:61/W:25 |
| Test színe : | Chrome/Gold/Copper |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 11 |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Metal |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | P0461-11A-B5SC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE PENDANT BOBO P0462-20C-F7AA 20XG9 GOLD
Cikkszám:003064-026345
Rendelhető 2-5 nap
389.155 Ft
ZUMA LINE LE PENDANT ATHESA MD3169-2-3GT 38W CCT
Cikkszám:003064-028412
Rendelhető 2-5 nap
367.525 Ft
ZUMA LINE LED PENDANT ONE P0461-09LP7SD 9X5W 3000K
Cikkszám:003064-021941
Rendelhető 2-5 nap
367.525 Ft
ZUMA LINE PENDANT CINDY MD4115-1-ECN 10XG9 CHROME
Cikkszám:003064-026705
Rendelhető 2-5 nap
411.816 Ft
ZUMA LINE PENDANT CINDY MD4115-1-EGN 10XG9 GOLD
Cikkszám:003064-026706
Rendelhető 2-5 nap
411.816 Ft
ZUMA LINE LED PENDANT CIRCLE LA0717/1 70W 3000K WH
Cikkszám:002177-016659
Rendelhető 2-5 nap
421.601 Ft
ZUMA LINE LED PENDANT CIRCLE LA0722/1 70W 3000K BL
Cikkszám:002177-016663
Rendelhető 2-5 nap
421.601 Ft
