ZUMA LINE LE TABLE LAMP BEAR KDR6303PK 3W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 80lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:24/L:22/W:17 |
| Test színe : | Pink |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Table lamp |
| Az anyag típusa : | ABS+PP |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | KDR-6303-PK |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED TABLE LAMP BUNNY KDR-6301-WH 3W 4000
Cikkszám:003064-027766
Rendelhető 2-5 nap
26.059 Ft
Home NKL 01 nagyítós lámpa, 22 W, asztallapra szerelhető, 900 lm, 3 vagy 5 dioptria nagyítás NKL 01
Cikkszám:SOMOGYI-5998312750025
Rendelhető 2-5 nap
25.790 Ft
