ZUMA LINE LED CEILING LAMP ELIOT MX4980-6S-3BMT 26
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 26W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 3000lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:38/L:6.7/W:38 |
| Test színe : | Black/Wood |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Ceiling lamp |
| Az anyag típusa : | Metal |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | MX4980-6S-3BMT |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED CEILING LAMP APART MX4168-1-3WGT 24W
Cikkszám:003064-026687
Rendelhető 2-5 nap
172.843 Ft
