ZUMA LINE LED PENDANT BRENO 2023200-GD 60W CCT GOL
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 60W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K/4000K/6000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 3200lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:150/L:80/W:80 |
| Test színe : | Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Aluminium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | 2023200-GD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE PENDANT DAVI P0534-05C-F4AC 5XG9 SILVER
Cikkszám:003064-026351
Rendelhető 2-5 nap
151.213 Ft
ZUMA LINE PENDANT GEM P0389-03D-0FD2 3XG9 D31 BRON
Cikkszám:003064-009272
Rendelhető 2-5 nap
151.213 Ft
ZUMA LINE LE PENDANT CALLY MD3147-3A-3GT 23W CCT
Cikkszám:003064-028420
Rendelhető 2-5 nap
151.213 Ft
ZUMA LINE PENDANT BACH P0547-05H-F9AC 5XE14 GOLD
Cikkszám:003064-028127
Rendelhető 2-5 nap
151.213 Ft
ZUMA LINE PENDANT GEM P0389-03D-F4AC 3XG9 CHROME
Cikkszám:003064-009231
Rendelhető 2-5 nap
151.213 Ft
