ZUMA LINE LED PENDANT CARLO PL2105031200 38W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 38W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 2280lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:200/D:120 |
| Test színe : | Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Metal/Plastic |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | PL210503-1200-GD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE PENDANT ROTTA 2200018M 6XE14 BLACK/GOLD
Cikkszám:003064-026657
Rendelhető 2-5 nap
194.475 Ft
ZUMA LINE PENDANT BACH P0547-06H-F9AC 6XE14 GOLD
Cikkszám:003064-028128
Rendelhető 2-5 nap
190.599 Ft
SPLENDOR LED PENDANT 18W 3000K, BRASS+COGNAC GLASS
Cikkszám:955SPLENDOR1830BC
Rendelhető 2-5 nap
203.498 Ft
SPLENDOR LED PENDANT 18W 3000K, BRASS+SMOKY GREY
Cikkszám:955SPLENDOR1830BSG
Rendelhető 2-5 nap
203.498 Ft
