ZUMA LINE PENDANT ENCELADUS P0428-03J 3X5W 3000K C
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 3x5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 1500lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:40-150/L:84/W:20 |
| Test színe : | Chrome |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 3 |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Metal/Glass |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | P0428-03J-B5AC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE PENDANT ARCTURUS P0574-07F-SDFZ 7XG9 BL
Cikkszám:003064-028113
Rendelhető 2-5 nap
172.843 Ft
ZUMA LINE PENDANT ENCELADUS P0428-03L 3X5W 3000K C
Cikkszám:003064-028134
Rendelhető 2-5 nap
178.514 Ft
ZUMA LINE LED PENDANT ELIOT MD4768-5-3BMT 25W 3000
Cikkszám:003064-026734
Rendelhető 2-5 nap
155.540 Ft
