ZUMA LINE PENDANT ENCELADUS P0428-03L 3X5W 3000K C
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 3x5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 1500lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:84,6-154,7/L:47.5/W:47.5 |
| Test színe : | Chrome |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 3 |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Metal/Glass |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | P0428-03L-F4AC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE PENDANT ARCTURUS P0574-07F-SDFZ 7XG9 BL
Cikkszám:003064-028113
Rendelhető 2-5 nap
172.843 Ft
ZUMA LINE PENDANT ENCELADUS P0428-03J 3X5W 3000K C
Cikkszám:003064-028132
Rendelhető 2-5 nap
169.109 Ft
ZUMA LINE PENDANT BACH P0547-06H-F9AC 6XE14 GOLD
Cikkszám:003064-028128
Rendelhető 2-5 nap
190.599 Ft
