Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 400V |
| Névleges áram : | 10A |
| Pólusok száma : | 4 |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:72/W:70/H:81 |
| Megszakítóképesség : | 6 kA |
| Szivárgó áram : | 30 mA |
| Garancia : | 7+0 |
| Modell : | JEL1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
