ÁRAMVÉDŐ KAPCSOLÓ JEL1A 4P 16A/30MA
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 400V |
| Névleges áram : | 16A |
| Pólusok száma : | 4 |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:72/W:70/H:81 |
| Megszakítóképesség : | 6 kA |
| Szivárgó áram : | 30mA |
| Típus : | RCCB |
| Típus : | А |
| Garancia : | 7+0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
