Barbecook BC-ELE-1003 E-Carlo elektromos asztali grill, szürke, 42,5x33x16,5cm BC-ELE-1003
Leírás és Paraméterek
| személyek száma | 4 |
| tápellátás | 220-240V~/50Hz |
| teljesítmény | 2500 W |
| sütőfelület | szélesség × mélység: 38,5 × 28,5 cm |
| grillrács anyaga | krómozott acél |
| tál anyaga | lakkozott acél |
| zsírelvezetés | igen |
| kábel hossza | 1,5 m |
| méretek | szélesség × magasság × mélység: 42,5 × 16,5 × 33 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Barbecook BC-ELE-1001 E-Carlo elektromos asztali grill, piros, 42,5x33x16,5cm BC-ELE-1001
Cikkszám:SOMOGYI-5404035708033
Rendelhető 2-5 nap
79.690 Ft
Barbecook BC-ELE-1002 E-Carlo elektromos asztali grill, zöld, 42,5x33x16,5cm BC-ELE-1002
Cikkszám:SOMOGYI-5404035708040
Rendelhető 2-5 nap
79.690 Ft
Barbecook BC-CHA-1005 Loewy 50 SST rozsdamentes acél faszenes grill, 51,5x56x99cm BC-CHA-1005
Cikkszám:SOMOGYI-5400269205157
Rendelhető 2-5 nap
78.090 Ft
Barbecook BC-ACC-7441 Kamal kamado 60/XL sütőrendszer BC-ACC-7441
Cikkszám:SOMOGYI-5420059859582
Rendelhető 2-5 nap
74.090 Ft
Barbecook BC-CHA-1016 Carlo asztali faszenes grill, sárga, 44x33x21cm BC-CHA-1016
Cikkszám:SOMOGYI-5400269204563
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
Barbecook BC-CHA-1019 Carlo asztali faszenes grill, piros, 44x33x21cm BC-CHA-1019
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210908
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
Barbecook BC-CHA-1018 Carlo asztali faszenes grill, zöld, 44x33x21cm BC-CHA-1018
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210922
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
Barbecook BC-CHA-1015 Carlo asztali faszenes grill, szürke, 44x33x21cm BC-CHA-1015
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209278
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
