Barbecook BC-GAS-2036 Stella 3201 gázgrill, tárolóval, oldalégővel, 174x59x119cm BC-GAS-2036
Leírás és Paraméterek
| személyek száma | 14 |
| főégők száma | 3 |
| főégők maximális teljesítménye | 11,4 kW |
| oldalégők száma | 1 |
| oldalégők teljesítménye | 3,2 kW |
| sütőfelület | 1 × (35 × 43) cm 2 × (17,5 × 43) cm |
| sütési magasság | 99 cm |
| grillrács anyaga | zománcozott öntöttvas |
| fedél anyaga | zománcozott acél |
| tál anyaga | zománcozott acél |
| kocsi anyaga | zománcozott acél |
| fedő hőmérővel | igen |
| tárolóhely | igen |
| zsírelvezetés | igen |
| görgők | 4 db |
| tartozék horgok | igen |
| méretek | szélesség × magasság × mélység: 174 × 119 × 59 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Barbecook BC-GAS-2003 Spring 3212 gázgrill, tárolóval, oldalégővel, 133x57x115cm BC-GAS-2003
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210564
Rendelhető 2-5 nap
192.990 Ft
Barbecook BC-CHA-1069 Magnus prémium faszenes grill, fekete, 85x64x110cm BC-CHA-1069
Cikkszám:SOMOGYI-5404035700778
Rendelhető 2-5 nap
188.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2002 Spring 3112 gázgrill, tárolóval, 133x57x115cm BC-GAS-2002
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209308
Rendelhető 2-5 nap
159.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2000 Spring 3002 gázgrill, 133x57x115cm BC-GAS-2000
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209285
Rendelhető 2-5 nap
134.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2038 Stella 4311 gázgrill, tárolóval, infravörös oldalégővel, 174x59x119cm BC-GAS-2038
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210540
Rendelhető 2-5 nap
361.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2009 Spring 2002 gázgrill, 110x55x115cm BC-GAS-2009
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210557
Rendelhető 2-5 nap
132.990 Ft
Barbecook BC-CHA-1022 Edson faszenes grillhordó, zöld, 47,5cm átmérő BC-CHA-1022
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209339
Rendelhető 2-5 nap
120.990 Ft
Home GRG01 gázgrill, 3 főégővel, 1 oldalégővel, 3,2 kW teljesítmény égőnként, nyomásszabályozó készlettel GRG01
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970635
Rendelhető 2-5 nap
112.190 Ft
