BELLA LED LÁMPATEST T5 1X10W IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1000lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:670/W:74/H:80 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED tube T5 Elmark |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | BELLA |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL (600mm) 1X9W 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BR109LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
5.049 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL (600mm) 1x9W 4000K-4300K IP65
Cikkszám:9BR109LED
Rendelhető 2-5 nap
5.049 Ft
