BELLA LED LÁMPATEST T5 2X10W 6500K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Fényáram : | 2000lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:670/W:106/H:80 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED tube T5 Elmark |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | BELLA |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED pormentes armatúra 4000K 2000lm 18W SOLIS IP65
Cikkszám:FAMA--C17HLS0601804K
Rendelhető 2-5 nap
8.381 Ft
