BERLIN 200W LED SMD UTCAI MEGVILÁGÍTÓ+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 200W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 30000lmlm |
| Átlagos élettartam : | 35003h |
| Fényforrás színe : | Hideg fehér |
| Méretek (mm) : | L:680/W:89/H:260 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 5+0 |
| Modell : | BERLIN |
| Luminous efficiency : | 150lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
BERLIN 150W LED SMD UTCAI MEGVILÁGÍTÓ+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98BERLIN150SMDE
Rendelhető 2-5 nap
276.640 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 4000K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98PRAGUE250-WE
Rendelhető 2-5 nap
266.462 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 3000K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98PRAGUE250-WWE
Rendelhető 2-5 nap
266.462 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 5500K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98PRAGUE250SMDE
Rendelhető 2-5 nap
266.462 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 4000K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98PRAGUE200-WE
Rendelhető 2-5 nap
227.638 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 5500K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98PRAGUE200SMDE
Rendelhető 2-5 nap
227.638 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 3000K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98PRAGUE200-WWE
Rendelhető 2-5 nap
227.638 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 150W 5500K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98PRAGUE150SMDE
Rendelhető 2-5 nap
214.095 Ft
