BOSTON200 LED HIGH BAY 120/160/200W 5500K IP65+EM
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 120/160/200W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 34000lm |
| Méretek (mm) : | 308x119/157mm |
| Test színe : | Black |
| Garancia : | 3+0 |
| Luminous efficiency : | 170lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
BOSTON200 LED HIGH BAY 120/160/200W 4000K IP65+EM
Cikkszám:98BOSTON200WE
Rendelhető 2-5 nap
214.998 Ft
ELMARK GENEVA LED SMD CSARNOKVILÁGÍTÓ 200W 5500K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98GENEVA200SMDE
Rendelhető 2-5 nap
215.225 Ft
LONDON LED SMD CSARNOKVILÁGÍTÓ 200W 4000K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98LONDON200-WE
Rendelhető 2-5 nap
209.579 Ft
BOSTON150 LED HIGH BAY 90/120/150W 5500K IP65+EM
Cikkszám:98BOSTON150CWE
Rendelhető 2-5 nap
206.647 Ft
BOSTON150 LED HIGH BAY 90/120/150W 4000K IP65+EM
Cikkszám:98BOSTON150WE
Rendelhető 2-5 nap
206.647 Ft
BOSTON240 LED HIGH BAY 144/192/240W 5500K IP65+EM
Cikkszám:98BOSTON240CWE
Rendelhető 2-5 nap
225.156 Ft
BOSTON240 LED HIGH BAY 144/192/240W 4000K IP65+EM
Cikkszám:98BOSTON240WE
Rendelhető 2-5 nap
225.156 Ft
LONDON LED SMD CSARNOKVILÁGÍTÓ 150W 4000K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98LONDON150-WE
Rendelhető 2-5 nap
203.214 Ft
