Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény | 60W |
| Irányítószám | IP20 |
| Discount Group | C |
| Bemeneti feszültség | 198-264V AC |
| Kimeneti feszültség | 25-42V |
| Dimmerek | Igen |
| Méretek (mm) | L:126/W:81/H:31.2 |
| Márka | LIFUD |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
