Digitális multiméter 750V/AC 1000V/DC
Leírás és Paraméterek
| DC egyenfeszültség | 600 mV / 6 V / 60 V / 600 V / 1000 V |
| AC váltófeszültség | 6 V / 60 V / 600 V / 750 V |
| DC egyenáram | 60 μA / 600 μA / 6 mA / 60 mA / 600 mA / 20 A |
| AC váltóáram | 6 mA / 600 mA / 20 A |
| Ellenállás | 600 Ω / 6 KΩ / 60 kΩ / 600 KΩ / 6 MΩ / 60 MΩ |
| Kapacitás | 10 nF / 100 nF / 1000 nF / 10 µF / 100 µF / 1000 µF / 10 mF / 100 mF |
| Frekvencia | 10 Hz / 100 Hz / 1000 Hz / 10 KHz / 100 KHz / 1000 KHz / 10 MHz |
| Hőmérséklet | -20 °C - 1000 °C |
| Kitöltési tényező | 0,1% - 99,9% |
| Kijelző | digitális |
| Kijelzőszámláló | 6000 |
| Diódavizsgálat | van |
| Folytonosságvizsgálat | van |
| Tranzisztormérés | van |
| Érintésmentes feszültség érzékelés | van |
| Automatikus méréshatárváltás | van |
| Kézi méréshatárváltás | van |
| Automatikus kikapcsolás | van |
| Adat rögzítés | van |
| Alacsony elemfeszültség kijelzés | van |
| Háttérvilágítás | van |
| Tápellátás | 9 V (6F22) |
| Mérési kategória | CAT III 1000 V |
| Tartozékok | mérővezeték, hőmérő szonda, elem, tároló tok |
| Méret | 195 mm x 88 mm x 40 mm |
| Tömeg | 350 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Pro’skit MT-1280 professzionális multiméter, AC/DC áram, feszültség, ellenállás, frekvencia, kapacitás, hőmérséklet, dióda, tranzisztor mérése MT-1280
Cikkszám:SOMOGYI-5999084971120
Rendelhető 2-5 nap
22.390 Ft
Digitális Luxméter hordozható 200 000 Lux tartományig LCD kijelző
Cikkszám:A6987
Rendelhető 2-5 nap
24.500 Ft
HOME SMASMART3 Professzionális digitális multiméter, SMART, automata, színes képernyő SMASMART3
Cikkszám:SOMOGYI-5999084973957
Rendelhető 2-5 nap
20.890 Ft
