DUNCAN LED ASZTALI LÁMPA 5W 3000К
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 350lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:272/W:180/H:272 |
| Test színe : | Fekete/Fa |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | DUNCAN |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
