EL-305 RECESSED DOWNLIGHT GU10 BLACKACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | max:8W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:85/H:66 |
| Test színe : | Fekete |
| Csavarnyílás átmérője : | 75 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SA-045/1 SPOT LÁMPATEST 1XGU5.3 NÉGYZET FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92045S1-BLFR
Rendelhető 2-5 nap
3.461 Ft
EL-110SQ1 SQ. RECESSED DOWNLIGHT GU10 WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL110SQ1-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
3.461 Ft
SA-045/1 SPOT LÁMPATEST 1XGU5.3 NÉGYZET FEHÉR/FEHÉR
Cikkszám:92045S1-WHFR
Rendelhető 2-5 nap
3.461 Ft
LEDES FÉM SZÖGLETES SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 6W 2700-3000K KRÓM
Cikkszám:92S106WH-CH
Rendelhető 2-5 nap
3.466 Ft
LEDES FÉM SZÖGLETES SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 6W 2700-3000K SZATÉN NIKKEL
Cikkszám:92S106WW-SN
Rendelhető 2-5 nap
3.468 Ft
LEDES FÉM KEREK SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 6W 4000-4300K KRÓM
Cikkszám:92R106WH-CH
Rendelhető 2-5 nap
3.409 Ft
