EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 13W 6500K+EMERGENCY KIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 13W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Fényáram : | 1080lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:120/H:59 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 100 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 60° |
| Luminous efficiency : | 83lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 13W 3000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62281330-WHE
Rendelhető 2-5 nap
27.393 Ft
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 13W 4000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62281340-WHE
Rendelhető 2-5 nap
27.393 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 24W 4000K+EM
Cikkszám:92EL62262440-WHE
Rendelhető 2-5 nap
27.538 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 24W 3000K+EM
Cikkszám:92EL62262430-WHE
Rendelhető 2-5 nap
27.538 Ft
LED SPOT LIGHT 20W 230V 4000K WHITE IP44+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DLTS2030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
27.695 Ft
LED SPOT LIGHT 20W 230V 4000K WHITE IP44+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DLTS2040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
27.695 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X15W 230V 3000K WHITE
Cikkszám:92DL81F3030-WH
Rendelhető 2-5 nap
28.017 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X15W 230V 4000K WHITE
Cikkszám:92DL81F3040-WH
Rendelhető 2-5 nap
28.017 Ft
