EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 20W 3000K+EMERGENCY KIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 1800lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:160/H:88 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 140 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 60° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 20W 4000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62282040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
32.598 Ft
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 20W 6500K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62282065-WHE
Rendelhető 2-5 nap
32.598 Ft
süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA EL-05 20W 3000K, WHITE & BLACK+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL052030-WHBKE
Rendelhető 2-5 nap
32.728 Ft
süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA-05 20W 4000K, WHITE & BLACK+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL052040-WHBKE
Rendelhető 2-5 nap
32.728 Ft
LED SPOT LIGHT 24W 230V 4000K WHITE IP44+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DLTS2430-WHE
Rendelhető 2-5 nap
30.743 Ft
LED SPOT LIGHT 24W 230V 4000K WHITE IP44+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DLTS2440-WHE
Rendelhető 2-5 nap
30.743 Ft
LED DOWNLIGH TS2440 24W, 240V, 4000K, 60ᴼ, IP44, WHITE+ EMERGANCY KIT
Cikkszám:92TS2440-WHE
Rendelhető 2-5 nap
30.349 Ft
LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD612 12W 6XE27 2700K SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:92Q61227DGR
Rendelhető 2-5 nap
35.739 Ft
