EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 30W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3000lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:185/H:110 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 171 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 60° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 20W 3000K 38° HONEY NET
Cikkszám:92EL64532030-WH
Rendelhető 2-5 nap
18.520 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 20W 4000K 38° HONEY NET
Cikkszám:92EL64532040-WH
Rendelhető 2-5 nap
18.520 Ft
