LED TÜKÖR 48W SZABÁLYOZHATÓ IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1560lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1010/H:810 |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Üveg |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 33lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
POSEIDON FÜRDŐSZOBAI LED VILÁGÍTÁS 24W 4000K IP44 L965mm
Cikkszám:955POSEIDON24
Rendelhető 2-5 nap
42.685 Ft
SERENA LED FIXTURE 60W 4000K IP65 IK08 WITH SENSOR
Cikkszám:9SERENA6040S-GR
Rendelhető 2-5 nap
38.029 Ft
POSEIDON FÜRDŐSZOBAI LED VILÁGÍTÁS 18W 4000K IP44 L655mm
Cikkszám:955POSEIDON18
Rendelhető 2-5 nap
36.505 Ft
