EL-TNS30 AUTOMATIKUS MOTORFESZÜLTSÉGSZABÁLYOZÓ 3P/30kV
Leírás és Paraméterek
| Pólusok száma : | 3 |
| Teljesítmény : | 30 |
| Méretek (mm) : | L:400/W:470/H:900 |
| Kimeneti feszültség : | 380V |
| Bemeneti feszültség : | 260-450V |
| Maximális áramerősség : | 40 A |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | EL-TNS30 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
