EL1150 LED EXIT LIGHT 100LM 3.7V 2200MAH
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP21 |
| Teljesítmény : | 1,5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6000 |
| Fényáram : | 100lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:293/W:55.3 |
| Bemeneti feszültség : | 110-220V |
| Időtartam : | 6-8h. |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | EL1150 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Vészvilágító /kijáratjelző LED 3h lefele nyíl, 3,5W, 19lm
Cikkszám:STI1178
Rendelhető 2-5 nap
12.078 Ft
LED VÉSZVILÁGÍTÓ PANEL, 5W, 6000K, 230V, SÜLLYESZTHETŐ, 3 ÓRA KÉSZENLÉT
Cikkszám:92EL3LED
Rendelhető 2-5 nap
17.928 Ft
