ELECTRONIC RCBO JEL4A 6kA 2P 25A/300mA
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 240V |
| Névleges áram : | 25A |
| Pólusok száma : | 1 |
| Méretek (mm) : | L:78/W:36/H:81 |
| Megszakítóképesség : | 6 kA |
| Szivárgó áram : | 300mA |
| Típus : | RCBO |
| Típus : | А |
| Garancia : | 7+0 |
| Modell : | JEL4A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
