ELECTRONIC RCBO JEL4A 6kA 4P 6A/30mA
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 415V |
| Névleges áram : | 6A |
| Pólusok száma : | 3 |
| Méretek (mm) : | L:78/W:72/H:81 |
| Megszakítóképesség : | 6 kA |
| Szivárgó áram : | 30mA |
| Típus : | RCBO |
| Típus : | А |
| Garancia : | 7+0 |
| Modell : | JEL4A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
